Jak działa krem na zmarszczki Lefery?

Jak działa krem na zmarszczki Lefery?

Amerykańska kuracja przeciwzmarszczkowa to najnowsze odkrycie genetyków, którzy opracowali skuteczną strategię zwalczającą nie tylko objawy starzenia skóry, ale odmładzającą skórę na poziomie komórkowym.

Co wyróżnia krem Lefery?

Tradycyjnie stosowane kremy działają jedynie na powierzchni naskórka, ponieważ nie są w stanie przeniknąć przez skórę. Jest to skutkiem zbyt dużych rozmiarów cząsteczek zastosowanych substancji czynnych. Naukowcy pracujący przy stworzeniu kremu Lefery Active Cell Regeneration for Day, wykorzystując techniki nanotechnologii stworzyli 200 razy mniejsze od pora nanocząsteczki składników aktywnych. Dzięki temu wnikają one głęboko w skórę i wpływają na metabolizm komórek fibroblastów tworzących skórę. Pozwala to na odmłodzenie ich wieku komórkowego, dzięki czemu skóra odzyskuje doskonałą kondycję, a zmarszczki już w ciągu 4 tygodni zostają wyraźne spłycone.

Pobudzenie replikacji DNA w komórkach skóry pozwala również zwiększyć ilość wytwarzanego przez nie kolagenu. Naturalnie produkowany wypełniacz przenika do bruzd i zmarszczek wypełniając je i odbudowując uszkodzone struktury skóry.

Według prowadzonych doświadczeń aż 85% składników aktywnych kremu Lefery Active Cell Regeneration for Day przenika przez skórę. W tradycyjnych kremach zaledwie 1% kompozycji czynnej zostaje przetransportowana przez naskórek.  Dzięki temu na efekty kremu nie trzeba długo czekać, widoczność zmarszczek zmniejsza się błyskawicznie, już po 4 tygodniach!